audio hovor

Je možno viac anonymným z dôvodu, že nie je vidieť klientovu tvár. Telefonický hovor môžeme oproti videohovoru vnímať ako bezpečnejšiu formu poradenstva. 

video hovor

Umožňuje lepší kontakt medzi poradcom/psychológom a klientom. Táto forma poradenstva je najbližšia osobnému kontaktu v poradni. 

Objednanie konzultačnej hodiny cez video/audio hovor 

Pošlite e-mail na dadova.j@gmail.com, alebo správu na messenger Poradenské centrum TN s návrhmi, kedy by Vám konzultácia vyhovovala (online konzultácie budú prebiehať v pracovné dni v čase od 14:30 do 20:00). Ak Vami navrhovaný termín bude obsadený, pošleme Vám alternatívne návrhy niekoľkých voľných termínov. Do e-mailu/správy taktiež uveďte, ako budeme spolu komunikovať (využívam skype, whatsapp, messenger, telefón a viber ...), pod akým nickom (menom) sa budete prihlasovať a či máte záujem o videohovor alebo iba audio. 

Ako odpoveď dostanete potvrdzovací e-mail o dátume, čase spojenia a tiež vystavenú faktúru. Faktúru, prosím, uhraďte najneskôr 3 dni pred dohodnutým termínom, aby ju bolo možné overiť ešte pred začatím konzultácie. Ak konzultáciu zrušíte najneskôr 24 hodín pred začatím (alebo bude konzultácia zrušená z mojej strany) obratom dostanete späť celú uhradenú čiastku.


PhDr. Jana Dadová/0902 376 093 - psychologička
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!